fbpx
Dar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otelDar al tawhid intercontinental mekke otel

Popüler Özellikler

Aile odaları
Aile Odaları

Oda servisi
Wi Fi

Restoran
Restoran

Engelli konuklar i̇çin olanaklar
Engelli Konuklar İçin Olanaklar

Çamaşırhane
Çamaşırhane

Asansör
Asansör

Dar al hijra int. Hotel

Dar Al Tawhid Intercontinental Mekke Otel Tanıtımı

Dar Al Tawhid Intercontinental Mekke Otel tesisindeki birinci sınıf hizmetle
kendinizi ünlüler gibi hissedeceksiniz.

Mescid-i Haram’ın hemen karşısında yer alan Dar Al Tawhid Intercontinental Mekke, Büyük Cami’ye bakan lüks ve geniş konaklama birimleri sunan 5 yıldızlı bir oteldir.

Otel, çoğu Mescid-i Haram’ın panoramik manzarasına sahip, şık bir şekilde döşenmiş ferah konuk odaları sunar. Odaların her biri süslü bir biçimde dekore edilmiş olup düz ekran uydu TV ve Wi-Fi erişimi gibi modern olanaklarla donatılmıştır.

Dar Al Tawhid Intercontinental Mekke’nin konukları, kutsal Mescid-i Haram manzarası eşliğinde çok çeşitli uluslararası yemekler ve Orta Doğu spesiyaliteleri servis eden 3 farklı restoran arasında seçimde bulunabilirler.

Dar Al Tawhid’den Madhbaḩ Ismā‘īl ve Cemre-i Vüsta’ya araçla 5 dakikada kolayca ulaşılabilir.

Oda Sayısı: 600

DAR AL TAWHİD INTERCONTİNENTAL MEKKE OTEL KONUMU

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sohbete başla
1
yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
İyi günler,
Size nasıl yardımcı olabilirim.