Raffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles HotelRaffles Hotelraffles1 - Toprak Turizim #1

Popüler Özellikler

Restoran
Restoran

Wifi
Wi-Fi

Otopark
Otopark

Özel Park Yeri
Özel Park Yeri

Aile Odaları
Aile Odaları

Sigara İçilmeyen Odalar
Sigara içilmeyen odalar

Fitnes Merkezi
Fitness Merkezi

Raffles Makkah Hotel

Raffles Mekke Hotel Tanıtım

Raffles Mekke Otel tesisindeki birinci sınıf hizmetle
kendinizi ünlüler gibi hissedeceksiniz.

Mescid-i Haram ve Kabe’ye bakan prestijli Abraj Al-Bait kompleksindeki alan Raffles Mekke Otel , panoramik manzaralı geniş süitleri ve 24 saat görev yapan özel uşaklarıyla hizmet vermektedir. Tesis genelinde WiFi erişimi ücretsizdir.

Klimalı geniş süitlerin tümü, doğuya özgü halılarla ve mermer zeminlerle lüks bir dekora sahiptir. Hepsinde büyük oturma odası ve özel banyo vardır.

Raffles Mekke Plaza Otel bünyesindeki 2 farklı restoranda çok çeşitli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Çay salonu ve ağırlıklı olarak dondurma çeşitleri servis edilen bir kafe bulunmaktadır. Levantine Al Majlis Restaurant’ın şık ortamında geleneksel Akdeniz mutfağından esinlenmiş kaliteli yemekler sunulmaktadır. Teras Mescid-i Haram ve Kabe manzaralıdır.

Mekke Plaza’ın huzur dolu spa alanında dinlenebilir veya kadınlar ve erkekler için ayrı spor salonlarında egzersiz yapabilirsiniz. Tesisteki birçok özel mekanda sessizce kitap okuyabilir veya sosyalleşebilirsiniz.

Cidde Uluslararası Havaalanı’na arabayla 1 saatten biraz uzun sürede ulaşabilirsiniz. Mescid-i Haram’ın güney girişi otelin tam karşısındaki caddededir.

RAFFLES MEKKE HOTEL KONUMU

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com