fbpx
Swiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otelSwiss otel

Popüler Özellikler

Restoran
Restoran

Oda servisi
Oda Servisi

İş merkezi
İş Merkezi

Bagaj muhafazası
Bagaj Muhafazası

Çamaşırhane
Çamaşırhane

Asansör
Asansör

Swiss otel logo mekke jpg - toprak turizim #1

Swissôtel Mekke Otel Tanıtımı

Swissôtel Mekke Otel tesisindeki birinci sınıf hizmetle
kendinizi ünlüler gibi hissedeceksiniz.

Lüks Abraj El Bait Kompleksi bünyesindeki Swissôtel Mekke Otel, Kâbe ve Ulu Camii’ye bakan, Mescid-i Haram yakınında kurulmuş olan özel tasarım bir oteldir. Otelde 2 restoran bulunmaktadır.

Swissôtel’in tüm modern konaklama birimleri desenli halı kaplı zeminlerle döşenmiştir. Süitlerin her biri minibar ve düz ekran TV ile donatılmış geniş bir oturma alanına sahiptir. Ayrıca mermer bir banyo vardır.

Al Ruwad Restaurant, tadı damağınızda kalacak çeşitli mevsimlik spesiyaliteler eşliğinde kaliteli yemek olanağı sunmaktadır. Café Swiss ise hem uluslararası hem de geleneksel yemekler servis etmektedir. Oda servisi 24 saat mevcuttur.

Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı,Swissôtel Mekke Otel’e 80 km uzaklıktadır. Otelin 24 saat hizmet veren resepsiyonunda ütü ve çamaşırhane hizmetleri sağlanmaktadır.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca Mekke’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

 

Oda Sayısı: 1487, Otel Zinciri: Swissôtel Hotels & Resorts

SWİSS ÔTEL MEKKE KONUMU

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sohbete başla
1
yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
İyi günler,
Size nasıl yardımcı olabilirim.