fbpx
Fildişi sahili cumhuriyeti vize

Fildişi Sahili Cumhuriyeti Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Fildişi Sahili Cumhuriyeti Vize Evrakları

*Fildişi Sahili’ne seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport.Eğer var ise eski pasaportlarınız.(Pasaport hamilinin imzası bulunması ve pasaport’un yırtık ve yıpranmamış olmaması gerekmektedir.)
*Eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müraacatçı tarafından bizzat imzalanmış 1 adet Fildişi Sahili vizesi başvuru formu
*Fildişi Sahili Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu dilekçede başvuru sahibinin tüm seyahat detayları masrafları şirket tarafından karşılanacağının yazılı olması gerekmektedir.
*Fildişi Sahili’nde ziyaret edilecek bir şirket ise; bu şirketin antetli kağıdına düzenlenmiş, başvuru sahibinin pasaport numarasının ve isminin yer aldığı davetiye.
 *Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet arka fonu beyaz fotoğraf.
*Şirketin yürürlükte olan imza sirküleri fotokopisi.
*Şirketin son 3 ay tarihli faaliyet belgesi fotokopisi.
*Ticari sicil gazetesi orjinali ve fotokopisi. (Şirketin yer aldığı ilan net olarak okunabilmelidir)
*Şirketin son vergi dönemine ait vergi levhası fotokopisi.
*Konfirmeli uçak rezervasyonu.
*Fildişi Sahili’ne gidecek yolcuların yaptırması gereken aşılar; Sarı Humma ( olunması gereken aşı) , Hepatit A B ,Tifo , Menenjit , Sıtma Koruyucu İlacı , Kolera – Veba ( bazı zamanlarda istenecek aşı türleridir.)

Fildişi Sahili Cumhuriyeti Vize Evrakları

İletişim

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sohbete başla
1
yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
İyi günler,
Size nasıl yardımcı olabilirim.